Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_rlogo PS 2017 zakladni verze na cervenou praha  esf mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo

 

Úvod > Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7, který je zaměřený na integraci do společnosti seniorů a rodin s dětmi v nepříznivé sociální situaci. Pro dosažení tohoto cíle bylo zřízeno nové kulturně komunitní centrum na Praze 7. Projekt je financován z operačního programu Praha-pól růstu ČR.

Logo komunitní centrum

Otevírací doba:

pondělí 14:00 – 18:00

úterý    10:00 - 14:00

čtvrtek 10:00 - 14:00

 

 

Pracovnice Kulturně komunitního centra:

Ing. Alena Zagorová Al

Alena Zagorová působí v Asociaci občanských poraden jako komunitní pracovnice Kulturně komunitního centra. V uplynulých deseti letech pracovala v organizacích poskytujících sociální služby. K jejím předešlým zkušenostem patří dlouholetá praxe v oblasti administrativy Alena vystudovala VŠE v Praze a absolvovala rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na oblast duševního zdraví.

Kontakt: email:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. + 420 601 141 154

 

Bc. Sára Balabánová Sára

Sára Balabánová působí v Asociaci občanských poraden jako koordinátorka cílové skupiny a poradce pro seniory a rodiny s dětmi (zvlášť samoživitelky a samoživitele) v Kulturně komunitním centru Prahy 7.  V uplynulých pěti letech pracovala v organizacích poskytující sociální služby. Sára vystudovala střední zdravotnickou školu a bakalářský obor Mezinárodní sociální a humanitární práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dlouhodobě se zabývá poradenstvím, kde propojuje vědomosti ze zdravotní a sociální oblasti.

Kontakt: email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.  + 420 601 141 155

 

 

Pozvánka na přednášku s názvem: Pojďme se společně nebát I.

Kanáková leden 2018

Pozvánka na přednášku spojenou s promítáním: Ostrovy Egejského a Jónského moře I.

Ostrovy

Program na leden 2018

Program leden 2018

Sběr oblečení a doplňků pro mladé ženy a děti

sběr oblečení

Pozvánka na přednášku s názvem: Konflikty a jak na ně

Kaňáková 7.12.2017

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz