Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_rlogo PS 2017 zakladni verze na cervenou praha  esf mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo

 

Úvod > Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7, který je zaměřený na integraci do společnosti seniorů a rodin s dětmi v nepříznivé sociální situaci. Pro dosažení tohoto cíle bylo zřízeno nové kulturně komunitní centrum na Praze 7. Projekt je financován z operačního programu Praha-pól růstu ČR.

Logo komunitní centrum

Otevírací doba:

pondělí 14:00 – 18:00

úterý    10:00 - 14:00

čtvrtek 10:00 - 14:00

 

 

Pracovnice Kulturně komunitního centra:

Ing. Alena Zagorová Al

Alena Zagorová působí v Asociaci občanských poraden jako komunitní pracovnice Kulturně komunitního centra. V uplynulých deseti letech pracovala v organizacích poskytujících sociální služby. K jejím předešlým zkušenostem patří dlouholetá praxe v oblasti administrativy Alena vystudovala VŠE v Praze a absolvovala rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na oblast duševního zdraví.

 

Kontakt: email:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. + 420 601 141 154

 

Bc. Sára Balabánová Sára

Sára Balabánová působí v Asociaci občanských poraden jako koordinátorka cílové skupiny a poradce pro seniory a rodiny s dětmi (zvlášť samoživitelky a samoživitele) v Kulturně komunitním centru Prahy 7.  V uplynulých pěti letech pracovala v organizacích poskytující sociální služby. Sára vystudovala střední zdravotnickou školu a bakalářský obor Mezinárodní sociální a humanitární práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dlouhodobě se zabývá poradenstvím, kde propojuje vědomosti ze zdravotní a sociální oblasti.

 

Kontakt: email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.  + 420 601 141 155

Pozvánka na přednášku JAK PRACOVAT SE SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI

Stuhlová

Vážení a milí,

dovolte abych Vás jménem Asociace občanských poraden pozvala na pondělní MEZIGENERAČNÍ KLUB určený seniorům a rodičům samoživitelům z MČ Praha 7, který se bude konat dne 28​. 8. 2017 ve 14:00 h v Kulturně komunitním centru, Přístavní 24, Praha 7 Holešovice, 1. patro, místnost č. 107. 

​Máme pro vás připraveny stolní hry a hlavolamy.

Budu ráda, když potvrdíte účast.

Vážení a milí,

dovolte abych Vás jménem Asociace občanských  poraden pozvala na pondělní MEZIGENERAČNÍ KLUB určený seniorům a rodičům samoživitelům z MČ Praha 7, který se bude konat dne 14. 8. 2017 ve 14:00 h v Kulturně komunitním centru, Přístavní 24, Praha 7 Holešovice, 1. patro, místnost č. 107. Přijďte si vyzkoušet zahrát tyto hry:

1. PEXETRIO s podtitulem "Znáš/poznáš naše houby?"

2. QUIXO - hra připomínající "piškvorky"

3. TIK...TAK....BUM! - zábavná slovní hra 

4. VĚDOMOSTNÍ PEXESO zaměřené na pořekadla

hhh

Vážení a milí,

 

dovolte, abychom Vás a Vaše klienty (seniory a děti s rodiči z MČ Praha 7) jménem Asociace občanských ​poraden pozvali ​​na pondělní MEZIGENERAČNÍ KLUB, který se​ bude konat dne ​7​.​8​. 2017 ve 14:00 h v našem Kulturně komunitním centru, Přístavní 24, Praha 7 Holešovice, 1. patro, místnost č. 107

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz