Proseniorské aktivity

Přihlášení poradny

Podporují nás

csob_r Era_pomaha praha esf mpo mpsv intel logoskodaNEDEJTE SE logo     ferona-logo

 

Úvod > Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7

Společně pro Prahu 7, který je zaměřený na integraci do společnosti seniorů a rodin s dětmi v nepříznivé sociální situaci. Pro dosažení tohoto cíle bylo zřízeno nové kulturně komunitní centrum na Praze 7. Projekt je financován z operačního programu Praha-pól růstu ČR.

Logo komunitní centrum

Otevírací doba:

pondělí 14:00 – 18:00

úterý    10:00 - 14:00

čtvrtek 10:00 - 14:00

 

Dne 29.6. 2017 bude KKC uzavřeno z technických důvodů.

 

Pracovnice Kulturně komunitního centra:

Ing. Alena Zagorová Al

Alena Zagorová působí v Asociaci občanských poraden jako komunitní pracovnice Kulturně komunitního centra. V uplynulých deseti letech pracovala v organizacích poskytujících sociální služby. K jejím předešlým zkušenostem patří dlouholetá praxe v oblasti administrativy Alena vystudovala VŠE v Praze a absolvovala rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na oblast duševního zdraví.

 

Bc. Sára Balabánová Sára

Sára Balabánová působí v Asociaci občanských poraden jako koordinátorka cílové skupiny a poradce pro seniory a rodiny s dětmi (zvlášť samoživitelky a samoživitele) v Kulturně komunitním centru Prahy 7.  V uplynulých pěti letech pracovala v organizacích poskytující sociální služby. Sára vystudovala střední zdravotnickou školu a bakalářský obor Mezinárodní sociální a humanitární práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dlouhodobě se zabývá poradenstvím, kde propojuje vědomosti ze zdravotní a sociální oblasti.

Pozvánka na výstavu fotografií Veroniky Rose

Dovolte nám, abychom Vás a Vaše klienty (seniory a děti s rodiči z MČ Praha 7) jménem Asociace občanských poraden a o.p.s. Mezi námi pozvaly na otevření výstavy fotografií Veroniky Rose, které se bude konat v pondělí dne 26. 6. 2017 v 15:00 h v našem Kulturně komunitním centru, Přístavní 24, Praha 7 Holešovice, 1. patro, místnost č. 107 a bude součástí pravidelného pondělního mezigeneračního klubu. 

Výstava

Pozvánka na slavnostní otevření nového Kulturně komunitního centra Prahy 7

Pozvanka-otevreniKKC

© 2010 Asociace občanských poraden . aop@obcanskeporadny.cz