Skip to main content

Pozvánka na bezplatný seminář OP REMEDIUM na téma ,,Práva a povinnosti pronajímatele a nájemníka dle Nového občanského zákoníku"

Občanská poradna REMEDIUM ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 a za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj vás srdečně zvou na bezplatný seminář na téma ,,Práva a povinnosti pronajímatele a nájemníka dle Nového občanského zákoníku“, který se koná v úterý 24. dubna 2018 v prostorách ÚMČ Praha 10, Vršovická 10, Praha 10 - budova B, 1. patro - zasedací sál.

 

Svoji účast prosím potvrďte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to do 20. 4. 2018.

Bližší informace vám rádi poskytneme na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Seminář je realizován v rámci projektu „Posílení informovanosti občanů v oblasti práv a povinností souvisejících s problematikou bydlení podle Nového občanského zákoníku“ za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

 

Pozvánka ke stažení zde: REMEDIUM_pozvanka_Prava_a_povinnosti_pronajimatele.pdf

 

Bez názvu